Ana Sayfa    |    Firma Profili   |    Fuar Takvimi    |    Ülkeler    |    Devlet Teşviği    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim

 
 

TARİHÇE

1987 yılında fuar standı kurulumuyla sektöre hizmet vermeye başlayan Selten Fuarcılık, daha sonra yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonları ile faaliyetine devam etmiştir.

Başta Uzak Doğu, Körfez ve Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkede çok sayıda önemli uluslararası fuara oraganizatörlük yapan Selten Fuarcılık 2005 yılından itibaren de DTM'den alınan Yurt Dışı Fuar Organizasyonu Belgesi ile yurt dışında Milli Katılım organizasyonları yapmaya başlamıştır.

Selten Fuarcılık güçlü alt yapısı, kaliteli hizmet anlayışı ve uzmanlaşmış personeli ile gerçekleştirdiği fuarlarla binlerce firmaya yeni ufuklar açmıştır.

 

VİZYONUMUZ

Türk firmalarına uluslararası organizasyonlarda tecrübemiz ve mükemmeliyetçi anlayışımızla hizmet vererek, yeni ufuklar açan, sektördeki lider firma olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Fuar organizasyonu ve teknik hizmetleri veren kurumumuzun amacı müşterilerimizin ürünlerini tanıtımında kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi ve yüksek derecede ihtisaslaşmış hizmet sunarak Türk firmalarının globalleşmesine ve markalaşmasına katkıda bulunmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

. Dürüstlük
. Güvenilirlik
. İş Etiğine Saygılı Olmak
. Müşteri Odaklı Olmak
. Sorumluluk
. Çözümcülük
. Takım Çalışması
 

 

SELTEN ULUSLARARASI FUAR VE AKSESUARLARI TİC. LTD. ŞTİ.
Tel : +90 212 212 4988 Fax : +90 212 212 4361 E-mail : info@selten.com
Adres : Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center Office Tower No :74/D D Blok Kat 7 Daire 30 Mecidiyeköy / Şişli İstanbul